WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

Uygun Fiyata Mobilya Takımları İle Eşsiz Fırsatlar

Uygun fiyata mobilya takımları satın almak isteyen müşterilerimizi en kaliteli ve en konforlu koltuk takımları, en özel ve en yeni markalar beklemekte! Bahçelievler ve Beylikdüzü’nde bulunan mağazalarımızda en uygun fiyata oturma odası grupları bulabilir, dilediğiniz zaman ziyaret ederek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz! Sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden adresimizi kolayca öğrenebilir, dilerseniz bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçerek sunmuş olduğumuz ikinci el eşya alanlar hizmetleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz!

İstanbul içinde sunduğumuz her hizmette sizlere en ayrıcalıklı imkanları sunmaktayız! Bildiğiniz gibi ikinci el eşya alım satım sektörü de Covid-19 pandemi durumu sebebi ile sekteye uğramakta. Fakat bu zamanda da evinizde kalarak ihtiyaç fazlası ikinci el eşyalarınızı nakit paraya çevirmek mantıklı bir fikir olarak yansıyor. İşletmemiz çalışanları adresinize kadar gelerek ikinci el eşyanızı sizlerden teslim alıyor ve bu durumda sosyal mesafe ve maske kuralını her daim gözetiyorlar! Sizlerden de aynı önlemleri uygulamanızı rica ediyor, ikinci el eşya alanlar hizmetlerimizde sunduğumuz işlemleri açıklamaya devam ediyoruz!

İstanbul Genelinde Mobilya Alım Satım Hizmetleri!

İstanbul genelinde sunduğumuz mobilya alım satım hizmetleri, uygun fiyata mobilya takımları arayanın da, yüksek fiyata koltuk takımı satmak isteyen müşterilerimizin de işine yaramakta! Bildiğiniz gibi ikinci el eşya alan yerler arayışınızı sizler için en uygun hizmet ve fırsatlar ile çözümlemekteyiz! Aynı gün içinde satmak istediğiniz ikinci el eşyaları yüksek fiyat teklifleri ile satın alıyor, satın almak istediğiniz mobilya veya ikinci el ev eşyalarını ise en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçerek taleplerinizi iletin, dakikalar içinde geri dönüş sağlayalım.

İkinci el eşyalarınızı değerinde fiyatlar ile satmak istiyor, ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Sizlere birkaç madde ile daha açıklayıcı olalım…

  • Satmak istediğiniz ikinci el ev eşyanızın detaylı görsellerini çekin!
  • Sitemizin sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonuna tıklayın!
  • Satmak istediğiniz eşyaların detaylı görsellerini bizlere WhatsApp üzerinden iletin ve bir fiyat teklifi alın!
  • 2.el eşya alanlar fırsatlarını görmek için bağlantıyı inceleyin.
 
Fiyatta anlaştığımız takdirde adresinize kadar ücretsiz ulaşım sağlayalım ve aynı gün içinde eşyalarınızı sizlerden satın alalım. Ödemenizi nakit olarak gerçekleştiren işletmemiz, nakliye ve taşıma işlemleri için ödemeden herhangi bir kesinti uygulamıyor! İkinci el eşya alanlar hizmetimizden bu şekilde yararlanmak istiyorsanız hemen WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin! Uygun fiyata mobilya takımları satın almak için ise mağazalarımız sizlere haftanın her günü hizmet vermektedir! Adres bilgilerimizi kullanarak dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz!
Call Now Button