WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

Silivri İkinci El Eşya Alanlar

Silivri ikinci el eşya alanlar taleplerinizi aynı gün içerisinde nakit ödeme yaparak tamamlıyoruz. Satmak istediğiniz 2.el ev eşyalarını gerçek değerinde tekliflerle satın alan Hizliesyasat.com; beyaz eşyalardan mobilyalara, televizyon modellerinden antika mobilyalara kadar çok geniş bir kategori seçeneği sunuyor. İstanbul genelinde sahip olduğumuz geniş nakliye ağı sayesinde aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ödemenizi nakit olarak yapıyoruz. Tamamen ücretsiz olan nakliye ise, ev eşyası satışından elde edeceğiniz geliri korumanızı sağlıyor.

  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,
  • 2.el çamaşır kurutma makinesi ve ankastre beyaz eşyalar,
  • İkinci el koltuk takımı, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuk takımı,
  • İkinci el yatak odası takımı, yemek odası takımı,
  • İkinci el gardrop, dolap, sürgülü kapılı dolaplar.
  • Silivri ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında değerlendirilecek diğer tüm ev eşyalarının alım satımı..

 

silivri ikinci el eşya alanlar
WhatsApp ikonuna tıklayarak ev eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve Silivri ikinci el eşya alan yerler hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtin. Aynı gün içinde adresinize kadar gelerek nakit ödemenizi yapalım.

Silivri İkinci El Eşya Alan Yerler İçin Ücretsiz Nakliye

İhtiyaç fazlası ev eşyalarınızı ücretsiz nakliye seçeneği ile satmak kazançlıdır. Ev eşyası satışından elde edeceğiniz geliri böylece koruyacak ve Silivri ikinci el eşya alan yerler hizmetinden avantajlı biçimde faydalanmış olacaksınız. Daha sonra dilerseniz bu kazancı yepyeni ev eşyaları almak için değerlendirebilirsiniz Yukarıda ürün tipi bazında sıralamış olduğumuz ürünleri, hangi marka ve modelden olursa olsun tarafımıza satabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar Silivri aramasını kullanarak, temiz ve yeniden satın alınabilir tüm ev eşyalarını değerlendirin.

Merkezi İstanbul Bahçelievler’de olmasına rağmen aynı gün içerisinde tüm İstanbul ve Silivri için nakit ödeme yapabiliriz. Ücretsiz nakliye fırsatı Silivri için de aynen geçelidir. Kapınızda nakit ödeme yaparak satın aldığımız 2.el ev eşyalarını yeni sahiplerine ulaştırmadan önce bakımı, temizliği ve gerekli garanti koşulları hemen sağlanıyor. Hizliesyasat.com mağazasına gelerek uygun fiyatlı 2.el ev eşyalarını da satın alabileceğinizi unutmayın. Beyaz eşyalardan mobilyalara; antika ev eşyalarından ikinci el tv hizmetine kadar her kategoriyi değerlendirin. Hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Silivri 2.el eşya alanlar hizmetinden kazançlı biçimde faydalanın!

Call Now Button