WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

Mobilya Takımımı Nasıl Satarım?

”Mobilya takımımı nasıl satarım?” arayışınızı kazançlı ve kolayca ulaşılabilen hizmetler ile mi değerlendirmek istiyorsunuz? Hizlesyasat.com bu konuda sizlere oldukça kazançlı hizmetler sunmakta. Öncelikle satmak istediğiniz ikinci el eşyanın detaylı görsellerini çekin ve sitemizin sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonu üzerinden bizlere iletin. Ardından sizlere bir fiyat teklifi sunalım ve anlaştığımız takdirde adresinize kadar gelerek alışverişimizi tamamlayalım. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz, bu hizmetlerden yararlanabilmeniz adına yeterli olacaktır. Hemen bize ulaşın ve taleplerinizi iletin.

Adresinize kadar gelip gerçekleştirdiğimiz alışverişlerde her daim Covid-19 önlemlerine uymaktayız! Bildiğiniz üzere 2020 yılı itibari ile evlerimize kapanmış durumdayız. Bu durumda ihtiyaç fazlası eşyalarınızı satmak ve onları nakit paraya çevirmek için pek fazla alternatif çözüm düşünülemez. Eşyalarınızı teslim almak üzere adresinize geldiğimiz durumlarda maske ve sosyal mesafe kurallarına uyan çalışanlarımız, temiz ve titiz çalışmaları ile satmak istediğiniz eşyaları hızlıca teslim alıyor. Bu durumda ”mobilya takımımı nasıl satarım?” gibi taleplerinizi çözümlemekle kalmıyor, her daim müşterilerimizin sağlığını da düşünüyoruz.

mobilyamı nasıl satarım?
İstanbul'da koltuk takımı alanlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bize ulaşın ve satmak istediğiniz ikinci el eşyaları değerinde fiyatlar ile değerlendirin!

İstanbul'da Koltuk Takımı Alanlar - Sıfır veya İkinci El!

İstanbul’da yaşıyor ve ”mobilya takımımı nasıl satarım?” gibi sorular soruyorsanız en doğru adrestesiniz. İşletmemiz ikinci el mobilya alanlar hizmetleri ile İstanbul’da bulunan her ilçeye ulaşım sağlamakta, taleplerinizi aynı gün içinde çözümlemekte! Bu durumda satın aldığımız mobilya ve ev eşyalarını maddeler halinde sizlere açıklayarak sizleri bu konuda bilgilendirelim…

  • İkinci el Avangard koltuk takımları,
  • İkinci el L koltuk takımları,
  • İkinci el ofis mobilyaları,
  • İkinci el oturma grupları,
  • İkinci el salon ve oturma odası grupları.
 
İkinci el mobilyalara ek olarak işletmemiz beyaz eşya, yatak odası takımı veya televizyon gibi ev eşyalarının da alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Üstelik satmak istediğiniz eşyalara her daim yüksek fiyat teklifleri sunarak sizlere hızlı ve kazançlı hizmetler sunmayı garantiliyoruz. Bu durumda ”mobilya takımımı nasıl satarım?” çözümlediğimize göre sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi verelim. Yazımızın devamında ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi eidnebilirsiniz!
ev eşyalarımı nasıl satarım?

2.El Ev Eşyası Alanlar Hizmetleri - Eşsiz Fırsatlar!

Bildiğiniz gibi İstanbul’da bulunan geniş nakliyat ağımız sayesinde her ilçeye aynı gün hizmet sunmaktayız. Fakat fırsatlarımız bu gibi şeylerle sınırlı değil. Sizlere ikinci el eşya alanlar hizmetlerimizi detaylı bir şekilde, maddeler halinde açıklıyoruz.

  • Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçtiğiniz dakika sizlere geri dönüş sağlıyor ve fiyat tekliflerimizi iletiyoruz.
  • Temiz kullanılmış ikinci el eşyalarınıza değerinde ve yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.
  • Fiyatta anlaştığımız takdirde, aynı gün içinde adresinize kadar gelerek alışverişimizi tamamlıyoruz.
  • Bu hizmetler kapsamında sunduğumuz taşıma ve nakliye işlemlerinden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz!
  • Ödemenizi nakit bir şekilde, kapınızda gerçekleştiriyoruz.
 
Gördüğünüz gibi işletmemiz, herhangi bir zahmet vermeden tüm işlemleri bir başına gerçekleştirmekte! Bu durumda sizlerin ”mobilya takımımı nasıl satarım?” gibi sorularını da çözümlediğimize göre kendi üstümüze düşen tüm sorumluluğu yerine getirmiş bulunmaktayız! Sizlerin ise tek yapması gereken sitemizin sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak eşyalarınızın detaylı görsellerini bize göndermek. Hemen bize WhatsApp üzerinden taleplerinizi iletin ve aynı gün içinde ihtiyaç fazlası eşyalardan kazanç sağlayın!
Call Now Button