WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

Kullanmadığınız Ev Eşyalarını Nasıl Satarsınız?

Kullanmadığınız ev eşyalarınız sizlere ek depolama maliyetleri de getireceği için oldukça masraflıdır. Mobilyaların yıpranması, elektronik aletlerin elektronik aksamlarının bozulması gibi durumlardan kaçınmak adına tarafımıza satabilirsiniz. Gerçek değerinde tekliflerle elinizden çıkarabileceğiniz eşyalar arasında toplam 3 ana kategori bulunmaktadır:

  • Mobilya alım satım,
  • Beyaz eşya alım satım,
  • Televizyon alım satım.

Hangi marka ve modelden olsun, kullanmadığınız ev eşyalarını satmak için bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. İkinci El Eşya Alanlar adıyla 2001 yılında hizmetlerine başlayan firmamız, daha sonra yeni yatırımlarla 2019 yılında hizliesyasat.com web adıyla; Esenyurt’ta yeni bir mağaza daha açtı. Sizlere daha kolay ulaşmak adına attığımız bu adımla birlikte artık İstanbul halkına daha rahat hizmet verebilmekteyiz.

Kullanmadığınız ev eşyalarını kolayca satmak için bize ulaşın!

Satmak istediğiniz sıfır veya 2.el ev eşyalarını tespit ettiyseniz, hemen sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Aynı gün içerisinde adresinize kadar gelip nakit ödemenizi kapıda yapalım. Marka ve model farketmeksizin, yeniden satın alınabilir tüm ev eşyalarını tarafımıza satın. Kurumsal hizmetin tadını çıkarın. 2.el eşya alan yerler için anasayfayı inceleyebilirsiniz.

Call Now Button