WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

İkinci El Eşya Alanlar İkitelli Hizmeti

İstanbul Avrupa Yakası’nda, İkitelli ikinci el eşya alanlar ile kazanmaya  başlayın! Kazançlı ve kurumsal 2.el eşya alım satım fırsatlarını il geneline yaymak için çalışmalarını sürdüren Hizliesyasat.com; ihtiyaç fazlası tüm 2. el eşyalarınız için en yüksek fiyat tekliflerini sunuyor. Üstelik Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası diye ayrım yapmadan il genelinde başlatmış olduğumuz ücretsiz nakliyat ve kapıda nakit ödeme avantajlarıyla birlikte! İkitelli taleplerini dilerseniz sayfamızın sol alt köşesinde bulunan Hızlı WhatsApp ikonuna hemen tıklayın ve İkitelli’de satmak istediğiniz ikinci el eşyaların detaylı fotoğraflarını iletin. İçeriğimize, İkitelli semti için kazançlı olan 2.el eşya kategorileri ile devam edelim:

 • ikinci el mobilya hizmeti dahilinde, ev ve ofislerde kullanıma uygun tüm ikinci el mobilyalar,
 • Antika eşyalar,
 • İkinci el elektronik eşyalar,
 • İkinci el beyaz eşya hizmeti kapsamında, yeniden satılabilir durumda olan tüm ikinci el beyaz eşyalar.

Toplamda 4 ana kategoride hizmet verdiğimiz ikinci el esya alim satim sektörü; ücretsiz nakliye seçeneği ile sizlere kazandırmaya devam ediyor. Satmak istediğiniz eşyaların temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda, İstanbul’un her ilçesinden İkitelli ikinci el eşya alanlar hizmetini Hizliesyasat.com üzerinden alabilirsiniz.

ikitelli ikinci el eşya alanlar
İkitelli ikinci el eşya alım satım sayesinde, İkitelli’de kazançlı 2.el mobilya satışı yapabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alan Yerler İkitelli Arayışınız Sürüyor Mu?

Avrupa Yakası’nda bulunan ve Başakşehir’e komşu olan İkitelli semti; hareketli 2.el eşya pazarı ile de bilinmektedir. Bölgede bulunan site ev sayısındaki fazlalık, bu durumun başlıca sebebi… Bu nedenle, merkezimiz olan Şirinevler’den bulunduğunuz adrese aynı gün ulaşım sağlayabiliriz. İkitelli ikinci el eşya alan yerler hizmetiyle, kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz ihtiyaç fazlası eşya ne olursa olsun; bizden teklif almadan 2.el eşya satmayın! Mobilyadan beyaz eşyalara; elektronik eşyalardan antika eşyalara; cep telefonlarından bilgisayar çeşitlerine kadar her şeyi, İkitelli aramasını kullanarak gerçek değerinde satabilirsiniz. İşte bazı kazançlı ürün tipleri…

 • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi ve buzdolabı.
 • 2.el koltuk takımı, köşe takımı, yatak odası takımı, genç odası takımı.
 • İkinci el tv.
 • 2.el cep telefonu, bilgisayar, ses sistemi.

İkitelli ikinci el eşya alanlar hizmeti sayesinde hepsi ve çok daha fazlasını en yüksek tekliflerle hemen satın! Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tümünden bizlere ulaşın. Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve teklifimizi iletelim.

ikitelli ikinci el eşya alan yerler
İkitelli ikinci el eşya alan yerler fırsatları hakkında detaylı bilgi için bize haftanın 7 günü ulaşın.

İkitelli’de İkinci El Eşya mı Satmak İstiyorsunuz?

İkinci el eşya satmak istiyorum talepleriyle bizlere ulaşan müşterilerimiz; bölgelerinden gelen tekliflerin düşüklüğünden şikayetçi. Bunun sebebi, Avrupa Yakası’nın sanayileşen bölgelerinden biri olan İkitelli’de spot mağazaların azlığı olabilir. Ayrıca İstanbul’da spot mağazaların yalnızca bulundukları semte çalışma anlayışı da bu konuda öncelikli düşünülmesi gereken sebeplerden olabilir. Hızlı Eşya Sat ise, ev eşyaları alım satım piyasasını kurumsallaştırmak üzere adımlar atan; yüksek kalite anlayışlı hizmeti benimsemiş ve tüm İstanbul’a hizmet götüren bir kuruluştur. Sayfamızın sol alt köşesinde bulunan WhatsApp ikonuna tıklayın.

 • Açılan sayfada, İkinci el eşya alanlar İkitelli hizmeti almak istediğinizi belirterek, satmak istediğiniz 2.el eşyaların görsellerini paylaşın.
 • Ekibimiz hemen incelesin ve en yüksek fiyat teklifini dakikalar içerisinde iletsin.
 • Fiyatta anlaşalım ve Avrupa Yakası İkitelli adresinize, sizin istediğiniz gün ulaşalım!
 • Ödemenizi kapıda nakit olarak yapalım ve eşyanızı teslim alalım!

Hızlı Eşya Sat ve İkinci El Eşya Alanlar İkitelli Fırsatları

Bu yıl başında İstanbul Şirinevler’de kurulan Hizliesyasat.com; Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda bulunan tüm semtlere aynı kalite anlayışı ile hizmet götürmektedir. Düşük fiyat tekliflerinden şikayetçi olan tüm müşterilerimiz için en yüksek fiyat teklifli İkitelli ikinci el eşya alanlar hizmeti sunmaktadır. sayfamızın sol altında bulunan WhatsApp ikonundan da bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Bize Ulaşın adlı sayfamızdan diğer iletişim numaralarımızı da inceleyebilirsiniz. Aynı sayfada bulunan İletişim Formu’na bilgilerinizi bırakarak, ekibimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Call Now Button