Esenyurt spotçu arayışınızı karşılamak üzere ikinci el eşyaların alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalara yüksek fiyat teklifleri sunan işletmemiz, aynı gün içerisinde sizlere hizmet sunuyor ve alışverişlerini gerçekleştiriyor. İkinci el eşya alanlar hizmetimiz kapsamında sizlere çeşitli ayrıcalıklar sunuyor, nakliyat işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak içi tek yapmanız gereken ise bize WhatsApp üzerinden ulaşarak satmak istediğiniz ikinci el eşyaların detaylı görsellerini göndermek. Hemen şimdi bize ulaşın ve aynı gün içerisinde eşyalarınızı adresinizden satın.

Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde hizmet vermeye başlayan işletmemiz Asil Ticaret, Asil Home adlı mağazası ile Esenyurt’ta ikinci el eşya alanlar hizmetini sunmaya başlamıştır. Esenyurt spotçu arayışındaki müşterilerimize yeni fırsatlar sunduğumuz bu alışverişlerimizden faydalanın, satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kazanç elde edin. İşletmemiz satmak istediğiniz ikinci el eşyalara yüksek fiyat teklifi sunarak sizlerin memnuniyetini gözetiyor. Bu durumda eşyalarınıza hiçbir şekilde değerinin altında fiyatlar sunulmuyor. Hemen bizlerle iletişime geçin ve sizler de kazanmaya başlayın!

İkinci el spot eşya alan yerler arayışınızda sizlere her konuda yardımcı olan işletmemiz, ücretsiz nakliyat sunarak sizlerin kazanç sağlamasını sağlıyor.
İkinci el spot eşya alan yerler arayışınızda sizlere her konuda yardımcı olan işletmemiz, ücretsiz nakliyat sunarak sizlerin kazanç sağlamasını sağlıyor.

İkinci El Spot Eşya Alan Yerler – Esenyurt

İkinci el spot eşya alan yerler arayışınızda sizlere satın aldığımız ikinci el ve eşyalarının detaylı bir listesini sunuyoruz. Bu sayede satmak veya satın almak istediğiniz ev eşyaları hakkında daha detaylı bilgiyi, maddeler halinde sizlere açıklıyoruz. Esenyurt spotçu arayışınızda, işletmemizin başlıca satın aldığı ev eşyalarını sunalım.

 • İkinci el mobilya, koltuk takımı, salon takımı, oturma takımı, köşe takımı.
 • İkinci el dolap, gardırop, antre türleri.
 • İkinci el yemek odası takımı, masa ve sandalye.
 • İkinci el yatak odası takımı, genç ve bebek odası.
 • İkinci el ofis takımı, çalışma masası, çalışma koltuğu takımları.
 • İkinci el elektronik ev eşyaları.
 • İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi.
 • İkinci el televizyon.

 

Esenyurt spotçu arayışınızda satabileceğiniz ikinci el ev eşyalarını sizlere maddeler halinde açıkladık. Satmak istediğiniz ikinci el eşyaların teslimatını adresinize kadar gelerek gerçekleştiriyor, nakliyat hizmetimiz adına herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bu durumda eşyalarınızı satarken herhangi bir zahmete girmiyor, satmak istediğiniz ikinci el eşyaları adresinizde bizleri bekleyerek, yüksek fiyat teklifleri ile satmış oluyorsunuz. Hemen bu hizmetlerimizden faydalanın kazanç elde edin.

İkinci el spot eşya satmak istiyorum gibi taleplerinizi sitemizin sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonu aracılığı ile bizlere kolayca iletebilirsiniz.
İkinci el spot eşya satmak istiyorum gibi taleplerinizi sitemizin sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonu aracılığı ile bizlere kolayca iletebilirsiniz.

İkinci El Spot Eşya Satmak İstiyorum, Nasıl Satarım?

İkinci el spot eşya satmak istiyorum taleplerinizi bizlere iletmek, ikinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlara satmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gerekenler oldukça basit! Esenyurt spotçu arayışınızı aynı gün içerisinde tamamlamak adına yapmanız gerekenleri sırasıyla, maddeler halinde sizlere açıklıyoruz.

 • Satmak istediğiniz ikinci el eşyaların detaylı görsellerini çekin ve WhatsApp hattımıza iletin.
 • Ürünlerinizin detaylı incelemesini yapacak olan uzman ekibimiz, dakikalar içerisinde sizlere bir fiyat teklifi sunsun.
 • Fiyatta anlaştığımız takdirde yola çıkalım ve satmak istediğiniz eşyaları teslim almak üzere adresinize gelelim.
 • Ödemenizi elden, adresinizde gerçekleştirirken nakliyat işlemlerini ücretsiz bir şekilde sağlayalım.

 

Esenyurt spotçu arayışınızı tamamlamak üzere yapmanız gerekenleri sizlere maddeler halinde açıkladık. Sitemizin sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak bizlere taleplerinizi bildirmeniz yeterli. Bu durumda eşyalarınızı adresinizde bizleri bekleyerek, yüksek fiyat teklifleri ile satmanız mümkün. İşletmemiz Asil Ticaret ayrıcalığı ile eşyalarınızı yüksek fiyatlara satmak için hemen bize ulaşın ve ikinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi bildirin! İkinci el eşya alan yerler hakkında daha detaylı bilgi almak için bağlantıyı inceleyin.

hizliesyasat.com -Tüm hakları saklıdır.
© 2020