WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

2021 Yılında Daha da Büyüyoruz!

Kurumsal hizmetine 2019 yılında başlayan hizliesyasat.com, geride bıraktığımız yıllarda İstanbul’da yüzlerce eve dokundu. İhtiyaç fazlası 2.el ev eşyalarının alım satımını üstlenen ekibimiz, sizleri yorucu ilanlar ve sıkıcı pazarlıklarla uğraştırmamak adına çalışmalarını sürdürüyor. 2021 yılında da ikinci el eşya alanlar hizmetini bizlerden alabilirsiniz. İstanbul genelinde Bahçelievler ve Esenyurt merkezlerimizle hizmet vermekteyiz. Bu sayede nakliye ücretini büyük ölçüde halletmiş oluyoruz…

Satmak istediğiniz ev eşyalarınız varsa, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanın! Satmak istediğiniz ev eşyalarının görsellerini bizlere iletin ve teklif isteyin. Mobilya, beyaz eşya, televizyon ve diğer tüm kategorilerde ev eşyalarını kolayca, güvenle satın.

Güvenle Satın! Kolayca Satın!

İstanbul ilçeleri için kendi araçlarımızla gelerek eşyalarınızı teslim alalım. Ödemenizi kapıda nakit olarak yapalım! Üstelik tamamı aynı gün içerisinde! Yani günlerce, haftalarca, aylarca sürecek bekleyişlere hiç gerek yok. Bizlere hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler taleplerinizi bekliyoruz.

büyükçekmece ikinci el eşya alan yerler
Call Now Button