WHATSAPP TEKLİF

ÜCRETSİZ NAKLİYE

AYNI GÜN NAKİT!

2020 Yılının En İyi Televizyon Markaları

2020 yılının en iyi televizyon markaları adlı listemizi sizler ile paylaşıyoruz. Bu durumda satın almak istediğiniz televizyonlarda, kaliteli seçimler yapmak adına sizlere yardımcı olacağız. Üstelik satmak istediğiniz, ihtiyaç fazlası durumunda bulunan ikinci el televizyonlarınızı da satabilmeniz adına faydalı bir inceleme olacak. Hep birlikte 2020 yılında sizlere sunulan en iyi televizyon markalarını maddeler halinde sizlere açıklayalım.

 • Samsung : LCD televizyonların son yıllarda çoğunlukla tercih edilmesinin ardından, OLED, QLED ve LED televizyonların üretiminde resmen çığır açan Samsung markalı televizyonlar, televizyon tercihinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Curve tasarımları ile televizyon sektörüne renk katan, televizyon satın almak isteyenlere kesinlikle önerilebilecek markalar arasındadır.
 • LG : LG markasının beğenilen OLED teknolojisi, OLED55E6 veya OLED65E6 modeli ile sizlere kusursuz izlenim sağlıyor. Ultra Slim tasarımı, şık görünümü ile alıcıların gözdesi oluyor ve bu durumda satın alabileceğiniz televizyon markaları önerilerinde ilk sıralarda bulunuyor.
 • Philips : SMART TV özelliği ile, kendinden olumlu yönde bahsettiren modelleri ile, 2020 yılında da televizyon sektöründe yerini edinen televizyon markası Philips, geleceğe yönelik cesur hamleler yapmaya devam ediyor.
 • Sony : Yeni nesil teknolojilerde öncü olan televizyon markası Sony, üstün performans donanımı ile akıcı bir televizyon deneyimi sunuyor. Bu durumda 2020 yılında salonunuza görmek isteyeceğiniz televizyon markalarından olan Sony televizyonları, alıcıların tavsiye ettiği televizyon markalarından oluyor.

2020 yılının en iyi televizyon markaları adı altında sunduğumuz listenin geri kalanını sizler için şu şekilde sıralıyoruz.

 • Arçelik
 • Beko
 • Vestel
 • Grundig

Televizyon satın alırken dikkat edilmesi gerekenler durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Üstelik alım satım konularında da sizlere yardımcı olan işletmemiz, en uygun fiyatlara en iyi televizyonlara sahip olmanızı sağlıyor!

 

Televizyon satın alırken dikkat edilmesi gerekenler durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Üstelik alım satım konularında da sizlere yardımcı olan işletmemiz, en uygun fiyatlara en iyi televizyonlara sahip olmanızı sağlıyor!

Televizyon Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bildiğiniz gibi televizyonlar artık evlerimizin olmazsa olmazı haline geldi. 2020 yılının en iyi televizyon markaları adı altında sunduğumuz listede, satın alabileceğiniz belirli televizyon markalarından bahsettik. Bu durumda televizyon satın alırken, alacağınız modellerde dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Dilerseniz hep birlikte, maddeler halinde inceleyelim.

 • Öncelikle televizyonunuzu hangi amaçla satın alacağınızı belirlemelisiniz. Televizyonunuzda film izlerken mükemmel bir görüntü almak istiyorsanız UHD veya OLED ekran televizyonlara yönelmelisiniz. Ofis ortamında kullanacağınız televizyonlar için kablosuz bağlantı sağlanabilen televizyonlar sizin daha çok işinize yarayacaktır. Uydu yayınları seyredebilmek için ise uydu alıcıları ile görüntü sağlayan televizyonları tercih edebilirsiniz!
 • Satın alacağınız televizyonun ekran boyutunun, odanız ile uyuşması gerekmektedir. Konumlandırma, ekran boyutu ve izleme mesafesi gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekmekte. Aksi takdirde televizyonunuzdan beklediğiniz verimi alamazsınız.

Bildiğiniz gibi gelişen teknolojilerde ekran çözünülürlüğü de gelişmekte. Bu durumda sizlere 4 farklı ekran çözünülürlükten bahsedeceğiz. 2020 yılının en iyi televizyon markaları adı altında, satın alırken dikkat etmeniz gereken maddelere devam ediyor, sizleri çzöünülürlükler hakkında bilgilendiriyoruz.

 • HD Ekran : 720 piksel çözünülürlük sağlamaktadır.
 • Full HD Ekran : 1080 piksel çözünülürlük sağlamaktadır. En yaygın ekran çözünülürlüğüdür.
 • 4K UHD Ekran : 4K UHD ekran televizyonların en belirgin özelliklerinden olan HDR (High Dynamic Range) özelliği, alıcıların kesinlikle beklentilerini karşılamaktadır. 4K UHD-1080 piksel çözünülürlük sağlamaktadır.
 • 8K UHD Ekran : 8K Ultra HD çözünülürlük sağlar. 8.000 piksel yatay çözünülürlüğe sahiptir ve en ufak ayrıntıları bile keyifle görüntülemenize yardımcı olacaktır. Gerçekçi bir seyir deneyimi sunar.

Bunlara ek olarak en dikkat etmeniz gereken maddelerden bir tanesi televizyonunuzun fiyatı. Bu durumda sizlere en uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilme imkanı sağlıyoruz.

İkinci el televizyon alım satım hizmeti sunan işletmemiz, sizlere çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanmak için hemen bize ulaşın! 0535 344 35 98

 

İkinci el televizyon alım satım hizmeti sunan işletmemiz, sizlere çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanmak için hemen bize ulaşın!

Asil Home Ayrıcalığı İle Televizyon Alım Satım Hizmetleri!

İşletmemizin sunduğu ayrıcalıklı fırsatlar, en yeni ve en iyi televizyonlara, en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Esenyurt’ta bulunan mağazamızı ziyaret ederek dilediğiniz televizyonlara aynı gün içerisinde taşıma garantisi ile sahip olabilirsiniz! ikinci el eşya alanlar adı altında alım satım yaptığımız televizyonlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Dilerseniz ihtiyaç fazlası televizyonlarınızı WhatsApp üzerinden bize ulaşarak satabilir, aynı gün içerisinde bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bize ulaşın ve taleplerinizi iletin, aynı gün içerisinde sizlere hizmetimizi sunalım.

Sitemiz üzerinden iletişim adreslerimize ulaşabilir, aynı gün içerisinde ikinci el televizyon alanlar hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bize ulaşın ve yüksek fiyat teklifleri sunalım!

Call Now Button